YetAnotherForum
Добрeдојдовте Пребарај | Активни Наслови | Најави Се | Регистрирај Се

carina
suvo.gaze
#1 Испратено : петок, 07 јануари 2011 09:57:06
Ниво: Newbie

Групи: Registered

Поврзани: 07.01.2011
Пораки: 2
Локација: Skopje
Царината потрошила 150.000 евра за непостоечки софтвер

http://www.kotle.ca/
Корисници кои ја гледаат оваа тема
Guest
Скокни  
Не Можете да поставувате нови теми во овој форум.
Не Можете да одговарате на теми во овој форум.
Не Можете да ги бришете вашите пораки од овој форум.
Не Можете да ги уредувате вашите пораки во овој форум.
Не Можете да креирате анкети во овој форум.
Не Можете да гласате во анкети на овој форум.

Theme by (SDSM)
Овозможено од {0} Верзија {1} YAF 1.9.403 beta | YAF © 2003-2009, Yet Another Forum.NET
Страницата беше креирана за 0,037 секунди.