НАЈНОВИ ВЕСТИ

E - Информатор

Собраниски активности

(Видео) Сугарески: Нашата клучна цел е да обезбедиме гаранција за фер и демократски избори

СДСМ и опозицијата нема да дозволат уште едни криминални избори. Во следните месеци Груевски ќе види како се работи транспарентно и одговорно, рече координаторот на пратеничката група на СДСМ и коалицијата, Горан Сугарески во обраќањето при изборот на новите министри и заменици министри во Владата

 

 

 

 

Назад »

среда, 11 ноември 2015СДСМ